Przeskocz do treści

VI Uwielbienie w Centrum Miasta 27 maja 2018, godz. 19:00

„Człowiek w drodze”

to częste porównanie, którym określamy życie. Ono ma swój start i metę. Czas między tymi odcinkami to nasza codzienność, która co rusz nabiera nowych odcieni. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie pytanie o sens życia!

Wiele osób szuka pocieszenia w różnych poglądach i filozofiach, ale żadne z nich nie dają wyraźnej odpowiedzi. Drogą do odnajdywania sensu istnienia jest Ten, który stał u jego początków. Dzięki Słowu świat stał się! To Słowo również stało się ciałem. Dzięki śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa życie nie kończy się śmiercią ale nabiera innej wartości.

Hasło tegorocznego uwielbienia „to ON” ma ukazać Tego, który zmienia świat i pokonuje granice budzące lęk. Każdy kto przyjdzie do Niego będzie mógł czerpać ze zdrojów życia. Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcą oddać chwałę Jezusowi, dawcy życia na kielecki Rynek na godz. 19.00 – 27 maja 2018 r. Będzie to już VI Uwolnienie na kieleckim Rynku na którym nie może zabraknąć ciebie. To dzień radości, świadectwa i wspólnoty, tak wyjątkowy, że aż żal nie być.

Wstęp wolny!

Bliższe informacje na stronie www.uwielbienie.kielce.pl

Zapraszamy do obejrzenia spotu dostępny pod linkiem

1-byc-blizej-czyli-przygotowanie-vi-uwielbienia-kieleckim-rynku