Przeskocz do treści

Zmiany kadrowe w naszej Parafii

Dekretami Bp. Jana Piotrowskiego zostali odwołani z naszej parafii Księża Wikariusze :

Ks. Marcin Jaworski  z dniem 22 sierpnia 2017 r. został Wikarym w parafii p.w.  Św. Wawrzyńca w Górnie . Życzymy Ks. Marcinowi wytrwałości w nowych obowiązkach Wikarego  oraz opieki Matki Bożej w posłudze Kapłańskiej.

Ks. Sebastian Seweryn  z dniem 22 sierpnia 2017 został Wikarym w parafii p.w. Św. Wojciecha w Kielcach. Ks. Sebastianowi również życzymy aby Matka Boża otaczała go Płaszczem Matczynej Opieki.

Księży polecamy w naszych modlitwach.

Nowymi dekretami do pracy w Naszej Parafii z dniem 22 sierpnia 2017 r. zostali powołani dwaj nowi wikariusze :

Ks. Maciej Pawłowski  przyszedł z parafii Św. Wojciecha w Kielcach mgr. teol., ur. 1972 (Proszowice), wyśw. 2006  w Parafii Św.Józefa w Central Falls USA,  w 2015 r mianowany koordynatorem odpowiedzialnym za posługę liturgiczną w języku angielskim w kościele akademickim św. Jana Pawła II w Kielcach

Ks. Marcin Boryń również  przyszedł z parafii Św. Wojciecha w Kielcach, mgr lic. teol., ur. 1980 (Sokolniki), wyśw. 2005 , Duszpasterz  akademicki  założyciel  wspólnoty  Zarażę Cię Bogiem – która skupia w swych granicach – wiele różnych i ciekawych osób – od licealistów, studentów, aż po absolwentów i osoby pracujące.

Nowych Księży witamy w Naszej Parafii, polecamy w modlitwach oraz życzymy przyjemnej pracy.